Opieka nad zielenią

Nasza działalność nie kończy się jedynie na projektowaniu i zakładaniu ogrodów. Każdy ogród wymaga poświęcenia czasu i pracy w celu jego utrzymania i pielęgnacji. Zadbany ogród to piękny ogród, roztaczający swój urok na użytkowników i poprawiający im nastrój. Każda chwila poświęcona naszemu ogrodowi zaowocuje w przyszłości bogactwem kwiatów, bujnością roślin i wszechobecną zielenią. W zależności od roślin, jakie posiadają Państwo w swoim ogrodzie, zależna będzie ilość czasu, potrzebnego do zaopiekowania się ogrodem, aczkolwiek będzie to warte każdej minuty.

Nasza firma zajmie się kompleksową opieką nad terenami zielonymi. Nasza obecność w Państwa ogrodach przyniesie rezultaty w postaci nasyconych barw, delikatnych zapachów i magicznego nastroju. Zaopiekujemy się Państwa ogrodem najlepiej jak umiemy i dołożymy wszelkich starań, by roztaczał niepowtarzalny urok i świeżość.

W naszej ofercie znajdą Państwo czynności związane z:

– pielęgnacją roślin ozdobnych – odchwaszczanie, nawożenie, tworzenie grzybni w korzeniach roślin, przy pomocy preparatów mikoryzowych, ściółkowanie, nawadnianie, przycinanie, zmianowanie i ochrona przed szkodnikami i zmiennymi warunkami pogodowymi;

– pielęgnacją trawników – nawożenie, odchwaszczanie, usuwanie mchu, ochrona przed chorobami, napowietrzanie, nawadnianie, koszenie, usuwanie naturalnych odpadów, śmieci i zanieczyszczeń, prewencja przed kretami;

– sprzątaniem ogrodów i terenów zieleni w prywatnych domach, firmach i miejscach publicznych;

– profesjonalnym odśnieżaniem.

Nasze usługi świadczymy całorocznie i zapewniamy najlepszą opiekę ogrodową. Posiadamy bogatą wiedzę na temat roślinności, leśnictwa i ogrodnictwa, która pomaga nam w diagnozie problemów, ich naprawianiu i konserwacji ogrodów. Pielęgnacja to podstawowy obowiązek każdego ogrodnika. Dbałość o ogród zapewni jego zdrowy i ładny wygląd. Używając specjalistycznych narzędzi i działając regularnie, zapewnimy Państwu pełne zadowolenie i przyjemność z przebywania w urokliwym ogrodzie.